0 0,00 

Cart

No products in the cart.

1.4001A KRIOS Συμπιεστής Nissan Primaster, Opel Vivaro A, Renault Master II,Trafic II

271,60 

COMPR AD. V5 NISSAN PRIMASTAR, OPEL VIVARO A, RENAULT MASTER II,TRAFIC II

Κωδικός προϊόντος: 1.4001A Κατηγορία: Ετικέτες: , ,

Περιγραφή

Κατασκευαστής συμπιεστή: KRIOS AC

Adaptable – V5, 119 mm – PV6 – 12V

 

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ:

NISSAN
INTERSTAR Bus (X70)
dCi 100
73kw 99cv 2463cc

dCi 100
74kw 101cv 2463cc

dCi 115
84kw 115cv 2463cc

dCi 120
88kw 120cv 2463cc

dCi 150
107kw 145cv 2463cc

dCi 80
60kw 82cv 1870cc

dCI 90
66kw 90cv 2188cc

INTERSTAR Platform-Chassis (X70)
dCi 100
73kw 99cv 2463cc

dCi 115
84kw 115cv 2463cc

dCi 120
88kw 120cv 2463cc

dCi 150
107kw 145cv 2463cc

INTERSTAR Van (X70)
dCi 100
73kw 99cv 2463cc

dCi 100
74kw 101cv 2463cc

dCi 115
84kw 115cv 2463cc

dCi 120
88kw 120cv 2463cc

dCi 150
107kw 145cv 2463cc

dCi 80
60kw 82cv 1870cc

dCI 90
66kw 90cv 2188cc

PRIMASTAR Bus (X83)
2.0
86kw 117cv 1998cc

2.0
88kw 120cv 1998cc

dCi 100
74kw 101cv 1870cc

dCi 115
84kw 114cv 2463cc

dCi 120
84kw 114cv 1995cc

dCi 140
99kw 135cv 2463cc

dCi 150
107kw 145cv 2463cc

dCi 80
60kw 80cv 1870cc

dCi 90
66kw 90cv 1995cc

PRIMASTAR Platform-Chassis (X83)
1.9 dCi 100
74kw 101cv 1870cc

1.9 dCi 80
60kw 82cv 1870cc

2.0
88kw 120cv 1998cc

2.5 dCi 140
99kw 135cv 2463cc

2.5 dCi 150
107kw 146cv 2463cc

PRIMASTAR Van (X83)
1.9 dCi 100
74kw 100cv 1870cc

1.9 dCi 80
60kw 82cv 1870cc

2.0
86kw 117cv 1998cc

2.0
88kw 120cv 1998cc

2.0 dCi 115
84kw 114cv 1995cc

2.0 dCi 90
66kw 90cv 1995cc

2.5 dCi 115
84kw 114cv 2463cc

2.5 dCi 140
99kw 135cv 2463cc

2.5 dCi 150
107kw 145cv 2463cc

OPEL
MOVANO A Bus (X70)
1.9 DTI (JD)
60kw 82cv 1870cc

2.2 DTI (JD)
66kw 90cv 2188cc

2.5 DTI (JD)
84kw 115cv 2463cc

MOVANO A Platform-Chassis (X70)
2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4)
66kw 90cv 2188cc

2.5 DTI (ED, HD, UD0, UD4)
84kw 115cv 2463cc

MOVANO A Van (X70)
1.9 DTI (FD)
60kw 82cv 1870cc

2.2 DTI (FD)
66kw 90cv 2188cc

2.5 DTI (FD)
84kw 115cv 2463cc

VIVARO A Bus (X83)
1.9 DI (F7, J7, A07)
60kw 80cv 1870cc

1.9 DTI (F7, J7, A07)
74kw 101cv 1870cc

2.0 16V (F7, J7, A07)
88kw 120cv 1998cc

VIVARO A Platform-Chassis (X83)
1.9 Di
60kw 82cv 1870cc

2.0 16V
88kw 120cv 1998cc

VIVARO A Van (X83)
1.9 DI (F7)
60kw 80cv 1870cc

1.9 DTI (F7)
74kw 101cv 1870cc

2.0 16V (F7)
88kw 120cv 1998cc

RENAULT
AVANTIME (DE0_)
2.0 16V Turbo (DE0U, DE0V)
120kw 163cv 1998cc

2.2 dCi (DE01)
110kw 150cv 2188cc

MASTER II Bus (JD)
1.9 dCi 80
60kw 82cv 1870cc

2.2 dCI 90
66kw 90cv 2188cc

2.5 dCi 120
84kw 115cv 2463cc

MASTER II Platform-Chassis (ED-HD-UD)
2.2 dCI 90
66kw 90cv 2188cc

2.5 dCi 120
84kw 115cv 2463cc

MASTER II Van (FD)
1.9 dCi 80
60kw 82cv 1870cc

2.2 dCI 90
66kw 90cv 2188cc

2.5 dCi 120
84kw 115cv 2463cc

MEGANE I (BA0-1_)
1.8 16V (BA06, BA12, BA1A, BA1M, BA1R)
85kw 115cv 1783cc

1.9 dCi (BA05, BA1F)
75kw 102cv 1870cc

1.9 dT (B-SA0K, B-SA0Y)
66kw 90cv 1870cc

1.9 dTi (BA08, BA0N)
72kw 98cv 1870cc

MEGANE I Cabriolet (EA0-1_)
2.0 16V
102kw 139cv 1998cc

MEGANE I Classic (LA0-1_)
1.8 16V (LA06, LA12, LA1A, LA1M, LA1R)
85kw 115cv 1783cc

1.9 dCi (LA05, LA1F)
75kw 102cv 1870cc

1.9 dTi (LA08, LA0N)
72kw 98cv 1870cc

2.0 RT
103kw 140cv 1998cc

MEGANE I Coach (DA0-1_)
1.9 dCi (DA05, DA1F)
75kw 102cv 1870cc

1.9 dTi (DA0N)
72kw 98cv 1870cc

2.0 16V
102kw 139cv 1998cc

MEGANE I Grandtour (KA0-1_)
1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R)
85kw 115cv 1783cc

1.9 dCi (KA05, KA1F)
75kw 102cv 1870cc

1.9 dTi (KA0N)
72kw 98cv 1870cc

Megane I Kombi van (KA_)
1.9 dCi (KA05)
75kw 102cv 1870cc

SCÉNIC I MPV (JA0-1_, FA0_)
1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A)
85kw 115cv 1783cc

1.8 4×4
85kw 116cv 1783cc

1.9 dCi (JA05, JA1F)
75kw 102cv 1870cc

1.9 dTi (JA0N)
72kw 98cv 1870cc

2.0 16V (JA1B, JA1D, JA0C)
102kw 139cv 1998cc

2.0 16V (JA1D, JA17)
103kw 140cv 1998cc

2.0 16V RX4
102kw 139cv 1998cc

SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0-1_)
1.9 DTi (JA0N)
72kw 98cv 1870cc

TRAFIC II Bus (JL)
1.9 dCI 100 (JL0C)
74kw 101cv 1870cc

1.9 dCI 80 (JL0B)
60kw 82cv 1870cc

2.0 (JL0A)
88kw 120cv 1998cc

2.0 16V
86kw 117cv 1998cc

TRAFIC II Platform-Chassis (EL)
1.9 dCi 100 (EL0C)
74kw 101cv 1870cc

1.9 dCi 80 (EL0B)
60kw 82cv 1870cc

2.0 (EL0A)
88kw 120cv 1998cc

2.0 16V
86kw 117cv 1998cc

TRAFIC II Van (FL)
1.9 dCi
75kw 102cv 1870cc

1.9 dCi 100 (FL0C)
74kw 101cv 1870cc

1.9 dCi 80 (FL0B)
60kw 82cv 1870cc

2.0 (FL0A)
88kw 120cv 1998cc

2.0 16V
86kw 117cv 1998cc

 

ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΕΣ:

NISSAN2763000QAB
NISSAN2763000Q0J
NISSAN2763000Q1A
NISSAN2763000Q1B
NISSAN2763000Q1H
NISSAN2763000Q2D
NISSAN2763000Q3C
NISSAN2763000Q3L
NISSAN2763000Q3M
NISSAN2763000QAC
OPEL04434943
OPEL04452655
OPEL093194937
OPEL093198021
OPEL93198860
OPEL93198437
OPEL93198021
OPEL93194937
OPEL4452655
OPEL4434943
OPEL4433020
OPEL4418644
OPEL093198860
OPEL093198437
OPEL04433020
OPEL04418644
OPEL4403563
OPEL4411362
OPEL9111563
OPEL93160670
OPEL01135309
OPEL1135309
OPEL4434669
OPEL04403563
OPEL04411362
OPEL09111563
OPEL093160670
OPEL04434669
RENAULT8200979497
RENAULT926005849R
RENAULT8200895032
RENAULT8200832982
RENAULT8200795537
RENAULT8200763773
RENAULT8200678512
RENAULT7700105765
RENAULT7701499860

Επιπλέον πληροφορίες

Μάρκα

KRIOS AC

Τύπος οχήματος

Επιβατικά

Μάρκα οχήματος

Nissan, Opel, Renault

Τύπος

Direct fit

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “1.4001A KRIOS Συμπιεστής Nissan Primaster, Opel Vivaro A, Renault Master II,Trafic II”

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *