0 0,00 

Cart

Κανένα προϊόν στο καλάθι σας.

View Cart Checkout

1.4020A KRIOS Συμπιεστής V5 Opel Astra F, Vectra A -Daewoo Nubira

261,90 

COMPR AD. V5 OPEL ASTRA F, VECTRA A -DAEWOO NUBIRA

Κωδικός προϊόντος: 1.4020A Κατηγορία: Ετικέτες: ,

Περιγραφή

Κατασκευαστής συμπιεστή: KRIOS AC

Adaptable – V5, 125 mm – PV6 – 12V

 

ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ:

DAEWOO
LEGANZA (KLAV)
2.0
85kw 116cv 1998cc

2.0 16V
98kw 133cv 1998cc

NUBIRA (J100)
1.6 16V
78kw 106cv 1598cc

2.0 16V
98kw 133cv 1998cc

NUBIRA Saloon (J100)
1.6 16V
78kw 106cv 1598cc

2.0 16V
98kw 133cv 1998cc

NUBIRA Wagon (J100)
1.6 16V
66kw 90cv 1598cc

1.6 16V
78kw 106cv 1598cc

2.0 16V
98kw 133cv 1998cc

OPEL
ASTRA F (T92)
1.4 (F19, M19)
55kw 75cv 1389cc

1.4 (F19, M19)
60kw 82cv 1389cc

1.4 i (F19, M19)
44kw 60cv 1389cc

1.4 i 16V (F19, M19)
66kw 90cv 1389cc

1.4 Si (F19, M19)
60kw 82cv 1389cc

1.6 (F19, M19)
55kw 75cv 1598cc

1.6 i (F19, M19)
52kw 71cv 1598cc

1.6 i (F19, M19)
55kw 75cv 1598cc

1.6 i 16V (F19, M19)
74kw 100cv 1598cc

1.6 Si (F19, M19)
74kw 100cv 1598cc

1.7 D (F19, M19)
42kw 57cv 1699cc

1.7 D (F19, M19)
44kw 60cv 1699cc

1.7 TD (F19, M19)
50kw 68cv 1699cc

1.7 TDS (F19, M19)
60kw 82cv 1686cc

1.8 i (F19, M19)
66kw 90cv 1796cc

1.8 i 16V (F19, M19)
82kw 112cv 1796cc

1.8 i 16V (F19, M19)
85kw 116cv 1799cc

1.8 i 16V (F19, M19)
92kw 125cv 1799cc

2.0 i (F19, M19)
85kw 115cv 1998cc

2.0 i 16V (F19, M19)
100kw 136cv 1998cc

ASTRA F Convertible (T92)
1.4 i 16V
66kw 90cv 1389cc

1.4 Si
60kw 82cv 1389cc

1.6 i
52kw 71cv 1598cc

1.6 i
55kw 75cv 1598cc

1.8 i 16V
85kw 116cv 1799cc

2.0 i
85kw 115cv 1998cc

ASTRA F Estate (T92)
1.4 (F35, M35)
55kw 75cv 1389cc

1.4 (F35, M35)
60kw 82cv 1389cc

1.4 i (F35, M35)
44kw 60cv 1389cc

1.4 i 16V (F35, M35)
66kw 90cv 1389cc

1.4 Si (F35, M35)
60kw 82cv 1389cc

1.6 (F35, M35)
55kw 75cv 1598cc

1.6 i (F35, M35)
52kw 71cv 1598cc

1.6 i (F35, M35)
55kw 75cv 1598cc

1.6 i 16V (F35, M35)
74kw 100cv 1598cc

1.6 Si (F35, M35)
74kw 101cv 1598cc

1.7 D (F35, M35)
42kw 57cv 1699cc

1.7 D (F35, M35)
44kw 60cv 1699cc

1.7 TD (F35, M35)
50kw 68cv 1699cc

1.7 TDS (F35, M35)
60kw 82cv 1686cc

1.8 (F35, M35)
85kw 116cv 1796cc

1.8 i (F35, M35)
66kw 90cv 1796cc

1.8 i 16V (F35, M35)
85kw 116cv 1799cc

1.8 i 16V (F35, M35)
92kw 125cv 1799cc

2.0 i (F35, M35)
85kw 115cv 1998cc

2.0 i 16V (F35, M35)
100kw 136cv 1998cc

2.0 i 16V (F35, M35)
110kw 150cv 1998cc

ASTRA F Estate Van (T92)
1.4 i (F70)
44kw 60cv 1389cc

1.6 i (F70)
52kw 71cv 1598cc

1.6 i (F70)
55kw 75cv 1598cc

1.6 i (F70)
74kw 101cv 1598cc

1.6 i 16V (F70)
74kw 100cv 1598cc

1.7 D (F70)
42kw 57cv 1699cc

1.7 D (F70)
44kw 60cv 1699cc

1.7 TD (F70)
50kw 68cv 1699cc

1.7 TD (F70)
60kw 82cv 1686cc

1.8 i (F70)
66kw 90cv 1796cc

ASTRA F Hatchback (T92)
1.4 (F08, M08, F68, M68)
55kw 75cv 1389cc

1.4 (F08, M08, F68, M68)
60kw 82cv 1389cc

1.4 i (F08, M08, F68, M68)
44kw 60cv 1389cc

1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68)
66kw 90cv 1389cc

1.4 Si (F08, M08, F68, M68)
60kw 82cv 1389cc

1.6 (F08, M08, F68, M68)
55kw 75cv 1598cc

1.6 i (F08, M08, F68, M68)
52kw 71cv 1598cc

1.6 i (F08, M08, F68, M68)
55kw 75cv 1598cc

1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68)
74kw 100cv 1598cc

1.6 Si (F08, M08, F68, M68)
74kw 101cv 1598cc

1.7 D (F08, M08, F68, M68)
42kw 57cv 1699cc

1.7 D (F08, M08, F68, M68)
44kw 60cv 1699cc

1.7 TD (F08, M08, F68, M68)
50kw 68cv 1699cc

1.7 TDS (F08, M08, F68, M68)
60kw 82cv 1686cc

1.8 (F08, M08, F68, M68)
85kw 116cv 1796cc

1.8 i (F08, M08, F68, M68)
66kw 90cv 1796cc

1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)
85kw 116cv 1799cc

1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68)
92kw 125cv 1799cc

2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68)
110kw 150cv 1998cc

2.0 i (F08, M08, F68, M68)
85kw 115cv 1998cc

2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68)
100kw 136cv 1998cc

CALIBRA A (C89)
2.0 i (M07)
85kw 115cv 1998cc

2.0 i 16V (M07)
100kw 136cv 1998cc

2.0 i 16V (M07)
110kw 150cv 1998cc

2.0 i 16V 4×4 (M07)
100kw 136cv 1998cc

2.0 i 16V 4×4 (M07)
110kw 150cv 1998cc

2.0 i 4×4 (M07)
85kw 115cv 1998cc

2.0 i Turbo 4×4 (M07)
150kw 204cv 1998cc

2.5 i V6 (M07)
125kw 170cv 2498cc

VECTRA A (J89)
1.6 i (F19, M19)
55kw 75cv 1598cc

2.0 i 16V (F19, M19)
100kw 136cv 1998cc

2.0 i 16V 4×4 (F19, M19)
100kw 136cv 1998cc

2.0 i Cat (F19, M19)
85kw 116cv 1998cc

2.0 i Cat 4×4 (F19, M19)
85kw 116cv 1998cc

2.0 i Turbo 4×4 (F19, M19)
150kw 204cv 1998cc

2.5 V6 (F19, M19)
125kw 170cv 2498cc

2000-GT 16V Cat (F19, M19)
110kw 150cv 1998cc

2000-GT 16V Cat 4×4 (F19, M19)
110kw 150cv 1998cc

VECTRA A Hatchback (J89)
1.6 i Cat (F68, M68)
55kw 75cv 1598cc

2.0 i 16V (F68, M68)
100kw 136cv 1998cc

2.0 i 16V Cat (F68, M68)
110kw 150cv 1998cc

2.0 i Cat (F68, M68)
85kw 116cv 1998cc

2.5 V6 (F68, M68)
125kw 170cv 2498cc

 

 

ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΕΣ:

DAEWOO96190641
DAEWOO96293323
DAEWOO96394697
OPEL9196936
OPEL1854124
OPEL1854108
OPEL1854034
OPEL1854031
OPEL1854008
OPEL09196936
OPEL01854008
OPEL01854031
OPEL01854034
OPEL01854108
OPEL01854124

Επιπλέον πληροφορίες

Μάρκα

KRIOS AC

Τύπος οχήματος

Επιβατικά

Μάρκα οχήματος

Daewoo, Opel

Τύπος

Direct fit

Αξιολογήσεις

Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.

Κάνετε την πρώτη αξιολόγηση για το προϊόν: “1.4020A KRIOS Συμπιεστής V5 Opel Astra F, Vectra A -Daewoo Nubira”

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *